Partial view of female hands and carnations flowers on white background

KOSMETYKA

Specjalizujemy się w profesjonalnych zabiegach przy użyciu wyłącznie najlepszych marek i wysokiej jakości produktów.

Manicure bez malowania

Zabieg manicure polega na skróceniu paznokci, nadaniu im ładnego kształtu oraz usunięcie skórek. Manicure klasyczny bez malowania dedykowany jest osobom, które nie są zwolennikami lakieru na paznokciach ale chcą by ich dłonie pozostały zadbane i estetyczne.

 Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to połączenie najlepszych cech zwykłego lakieru oraz tradycyjnego żelu twardego. Taki rodzaj stylizacji ma bardzo wiele zalet – dobrze wykonana hybryda nie niszczy paznokci, a efekt utrzymuje się nawet 3 tygodnie. Z manicurem hybrydowym można wykonywać codzienne domowe czynności bez obawy, że coś odpryśnie. Lakier hybrydowy utwardza się w specjalnej lamie uv lub led, co zapewnia doskonałą trwałość stylizacji.

Manicure żelowy

Żel twardy idealnie sprawdza się u Pań, których płytka paznokcia jest bardziej wymagająca. Paznokcie żelowa są bardziej wytrzymałe niż te pokryte hybrydą ale nie są niezniszczalne. Ta metoda stylizacji umożliwia znaczne przedłużenie paznokci i korygowanie ich kształtu. Metoda zalecana zwłaszcza dla Pań, u których hybrydy mimo licznych prób nie chcą się trzymać, mają trudną płytkę paznokcia lub w przypadku gdy paznokcie wystawiane są na bardzo częsty kontakt z silnymi środkami dezynfekującymi i detergentami.

Manicure japoński

Manicure japoński P.Shine to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im równocześnie różowy połysk. Ponadto działa także na płytkę paznokcia odżywczo zasilac je w składniki naturalne: witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Manicure japoński zalecany jest na paznokcie łamliwe, o nierównej powierzchni, rozdwajające się. Paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie.

Pedicure

Zadbane stopy oraz paznokcie dają nie tylko komfort i wygodę w trakcie chodzenia, ale stanowią także aspekt estetyczny. Regularna pielęgnacja stóp pozwala cieszyć się efektem gładkiej skóry oraz zapobiega tworzeniu się bolesnych zgrubień czy odcisków na stopach. Podczas zabiegu pedicure oprócz pielęgnacji stóp opracowuje się również paznokcie. Skrócenie paznokci, nadanie kształtu, usunięcie skórek to podstawa takiego zabiegu, dodatkowo, dla czystej przyjemności, paznokcie malujemy na wybrany kolor.

Przedłużanie rzęs to jedna z popularnych obecnie metod stylizacji rzęs. Polega na doklejeniu rzęsy do naszej rzęsy naturalnej.  Dobieramy i stylizujemy rzęsy na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby indywidualnie. Dzięki temu można zagęścić, podkręcić, wydłużyć rzęsy czy też optycznie otworzyć oko.

Lifiting i laminacja rzęs to jeden ze sprawdzonych sposobów podkreślenia piękna urody i uatrakcyjnienia wyglądu. Zadaniem tego zabiegu kosmetycznego jest podniesienie rzęs, pogrubienie ich struktury, lekkie ściemnienie oraz dodanie witalności. Spojrzenie staje się bardziej wyraziste i atrakcyjne, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wdzięku.

Henna pudrowa jest nieinwazyjnym zabiegiem farbowania brwi z efektem tatuażu na skórze i  doskonale sprawdzi się w przypadku osób, dla których zwykła henna nie jest optymalnym rozwiązaniem. Powodem mogą być słabe lub rzadkie brwi. Henna pudrowa jest zdecydowanie bardziej trwała, efekt widoczny jest do 6 tygodni.

Co więcej, uzyskanie takiego efektu możliwe jest przy wykorzystaniu naturalnych składnikówwykazujących właściwości pielęgnacyjne. W skład henny wchodzą bowiem komponenty takie jak D-pantenol, proszek indigo, witamina E, lawsonia. W rezultacie, brwi nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale są również zregenerowane i odżywione.

Zabieg jest dobrą alternatywą dla standardowej henny oraz dla pań, które z różnych względów nie mogą skorzystać z makijażu permanentnego.

CENNIK KOSMETYCZNY

Przedłużanie 1:1 dopełnienie190 zł

Henna

Henna pudrowa 80 zł
Henna brwi 35 zł
Koloryzacja rzęs 20 zł
Laminacja brwi 100 zł
Lifting rzęs 140 zł

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Przedłużanie 1:1 zł – 100 zł 140 zł
Przedłużanie 2D 190 zł
Przedłużanie 2D dopełnienie 150 zł
Przedłużanie 3D 190 zł
Przedłużanie 3D dopełnienie 150 zł
Przedłużanie volume 230 zł
Przedłużanie volume dopełnienie 180 zł
Zdjęcie rzęs 50 zł

MAKIJAŻ

Wieczorowy 150 zł
Ślubny (w tym makijaż próbny) 250 zł

Manicure

Manicure klasyczny – bez malowania 50 zł
Manicure z malowaniem lakierem klasycznym 70 zł
Manicure hybrydowy 99 zł
Manicure japoński 90 zł
Żel na naturalnej płytce 150 zł
Uzupełnienie żelu 120 zł
Manicure męski biznesowy 80 zł
Przedłużanie – paznokcie akrylowe 150 zł
Uzupełnienie paznokci akrylowych 130 zł

Pedicure

Pedicure hybrydowy SPA (pełne opracowanie stóp + hybryda) 130 zł
Pedicure z malowaniem lakierem klasycznym 110 zł
Pedicure SPA bez malowania 90 zł
Pedicure – sama hybryda 120 zł
Pedicure japoński 120 zł

Dodatki do zabiegów

Zdjęcie hybrydy (bez dalszej usługi) 30 zł
Zdjęcie żelu (bez dalszej usługi) 40 zł
Zdjęcie żelu (z naszą dalszą usługą) 20 zł
Naprawa jednego paznokcia hybryda 20 zł
Rekonstrukcja paznokcia 20 zł
French | Babyboomer | Ombre 20 zł
Zdobienia (2 paznokcie) 10 zł
Zdobienia (10 paznokcie) 30 zł
Przewiń do góry