MASAŻE

Odwiedź miejsce, gdzie będziesz mógł się wyciszyć, zregenerować, a także zapomnieć o bólu i problemach. To wszystko znajdziesz w naszym gabinecie masażu. W codzienności przepełnionej stresem oraz pośpiechem chcemy, abyś znalazł chwilę wytchnienia. To czas poświęcony tylko Tobie! Wykonując masaż, łączymy techniki, dostosowując je do indywidualnych potrzeb czy pragnień. Nasza szeroka wiedza, bogate doświadczenie i stale doskonalone umiejętności wprowadzą Cię w wolny od napięć oraz bólu stan błogiego relaksu.
Nasz personel to masażyści z certyfikatami i długoletnim stażem. Ich wyjątkowy profesjonalizm i doświadczenie zapewniają, że nasze masaże są szczególnie relaksujące i skutecznie pomagają przy bolących mięśniach pleców (mięśniowe i napięciowe bóle pleców) i innych problemach mięśniowych i układu ruchu, ale także poprawiają krążenie krwi i limfy, ułatwiają pozbycie się szkodliwych produktów przemiany materii, poprawiają metabolizm mięśni i skóry.
 
Oferujemy:
  • masaż twarzy
  • masaż relaksacyjny
  • masaż gorącymi kamieniami
  • masaż sportowy
  • masaż wyszczuplający
  • masaż klasyczny Shea
  • masaż Lomi Lomi

Masaż leczniczy – jest zabiegiem mającym na celu poprawienie stanu psychofizycznego pacjenta. Jest jedną z podstawowych form leczenia fizjoterapeutycznego oraz współczesnej rehabilitacji. Znajduje on zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu schorzeń i chorób. Skutecznie zwalcza bóle pleców, karku i inne. 

Masaż klasyczny – jest formą ręcznego oddziaływania na tkanki, w odpowiednio rozluźniającym ułożeniu osoby masowanej, przy zastosowaniu klasycznych technik masażu: głaskania, rozcierania, ugniatania, wyciskania, oklepywania, wibracji i wstrząsania. 

Masaż relaksacyjny – ma na celu rozluźnienie mięśni, ogólne wyciszenie organizmu. Jest masażem o płytko działających bodźcach, ruchach delikatnych i spokojnych z przewagą głaskania w celu zapewnienia pełnego odprężenia osoby masowanej. Pozwala na zrównoważenie psychiczno – fizyczne oraz uwalnia od stresu i zmęczenia. 

Drenaż limfatyczny – jego celem jest usprawnienie krążenia chłonki w układzie limfatycznym. Osiąga się to w sposób mechaniczny poprzez przepchnięcie limfy oraz udrożnienie węzłów chłonnych. Drenaż przeciwdziała lub likwiduje obrzęki zapalne, chłonne i zastoinowe, przyspiesza usunięcie z organizmu produktów przemiany materii, poprawia warunki do produkcji limfocytów, transportu wody i soli mineralnych oraz wspomaga odchudzanie i redukcję cellulitu. 

Masaż wyszczuplająco – modelujący – jest to bardzo intensywny masaż manualny obejmujący brzuch, pośladki oraz uda. Ma na celu likwidację nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz regenerację organizmu po ćwiczeniach odchudzających , przyspiesza procesy przemiany materii i odprowadzania toksyn, umożliwia regulację płynów ustrojowych. Doskonale uelastycznia skórę. Masaż ten ściśle wiąże się z terapią redukcji cellulitu, modelowaniem sylwetki, rewitalizacją poporodową itp.  

Masaż kosmetyczny twarzy – masaż opierający się na klasycznych technikach z masażem punktowym lub energetycznym, który obejmuje twarz, okolicę szyi i dekoltu. Stosowany w celu aktywacji funkcji skóry, uelastycznia ją i spowalnia jej starzenie. Wpływa na pobudzenie układów krążenia i nerwowego. Przyspiesza odprężenie zmęczonych mięśni . Cera jest bardziej promienna i wypoczęta. 

Masaż stóp czyli refleksoterapia – jest to metoda leczniczego masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała. Jest to bardzo skuteczna forma terapii i relaksacji. Masaż ten powoduje reakcje fizjologiczne, które zwiększają potencjał samouzdrawiania się organizmu. Poprzez swoją pracę na receptorach stóp terapeuta wspomaga organizm do oczyszczania się z toksyn, odblokowania kanałów energetycznych – tzw. meridian, oraz odprężenia ciała i zrelaksowania umysłu. 


Masaż gorącymi kamieniami – masaż gorącymi kamieniami

jest to masaż wyjątkowo odprężający, który idealnie nadaje się dla wszystkich tych, którzy żyją w ciągłym stresie i pośpiechu, bowiem wycisza, relaksuje, uspokaja. Po masażu mięśnie, które do tej pory były bardzo napięte, stają się mocno rozluźnione.

Masaż sprawia, że skóra zaczyna lepiej oddychać, jest odżywiona, bardziej jędrna i elastyczna. Jest to też świetny masaż na cellulit! Zabieg powoduje, że praca układów limfatycznego oraz krwionośnego jest bardziej sprawna, ułatwiona jest także praca serca, mięśnie są bardziej elastyczne i zregenerowane.


Lomi-lomi – masaż wykonywanym przede wszystkim dłońmi i przedramionami, co wpływa na intensywność masażu, jednak nie sprawia on bólu. Masaż ten wspomaga przemianę materii i stymuluje układ trawienny do intensywnej pracy, przyspieszając redukcję tkanki tłuszczowej. Podczas masażu używane są olejki eteryczne, które sprawiają, że jest on pełen harmonii. Ma on za zadanie przywrócić organizmowi balans poprzez odblokowanie kanałów energetycznych w ciele.


Masaż Shea– shea ma formę twardego masła, który po rozgrzaniu w dłoniach przybiera konsystencję płynnego i tłustego oleju. Masło Shea  doskonale regeneruje i odżywia skórę, dzięki czemu sprzyja szybszemu gojeniu się ran. Jest bogatym źródłem witamin A i E, które odpowiadają m. in. za opóźnianie procesów starzenia się skóry i jej ochronę przed wolnymi rodnikami.


Masło Shea skutecznie zabezpiecza skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (mrozem, chłodem, słońcem i wiatrem), a dodatkowo posiada właściwości łagodzące podrażnienia.

Masaż Masłem Shea polecany jest dla osób o suchej i wyjątkowo wrażliwej skórze

 

CENNIK MASAŻY

MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA czas:60 min
czas:90 min
czas: 120 min
120 zł
160 zł
190 zł
MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA czas:60 min
czas:90 min
czas: 120 min
120 zł
160 zł
190 zł
MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA SHEA czas:60 min
czas:90 min
czas: 120 min
130 zł
170 zł
200 zł
MASAŻ RELAKSACYJNY Z AROMATERAPIĄ czas:60 min
czas:90 min
czas: 120 min
130 zł
170 zł
190 zł
MASAŻ SPORTOWY czas:60 min
czas:90 min
czas: 120 min
130 zł
170 zł
190 zł
MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY czas:60 min
czas:90 min
czas: 120 min
130 zł
170 zł
190 zł
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY czas:60 min
czas:90 min
czas: 120 min
130 zł
170 zł
190 zł
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI CAŁE CIAŁO czas:60 min
czas:90 min
czas: 120 min
150 zł
170 zł
210 zł
MASAŻ LOMI LOMI czas:60 min
czas:90 min
czas: 120 min
150 zł
170 zł
210 zł
Przewiń do góry